/> تکفام | Protege Intima تکفام | Protege Intima

  • 021-88600320
  • info@takfam.ir


PROTEGE INTIMA منحصر بفرد

زنان زیادی وجود دارند که از سستی و شل بودن پوست در ناحیه واژینال خود رنج می برند. بسیاری از این دست موارد حتی به عدم رضایت از رابطه جنسی خود و نتیجتا اعتماد به نفس پایین نیز اشاره داشته اند. تا همین اواخر راه حل این مشکل در برداشتن پوست نامطلوب از طریق عمل جراحی (لابیوپلاستی) ممکن بود. این عمل معمولا پرهزینه و دوران نقاهت آن طولانی و تا سه هفته است. همچنین دردناک بوده و با ریسک عوارض جانبی ناشی از روش های تهاجمی همراه می باشد. در حالی که ابزارهای لیزری جهت درمان این مشکل توسعه یافتند ولی بیماران به طور فزاینده ای به دنبال روش ها و راهکارهای غیرتهاجمی برای درمان ناحیه واژینال خود بودند.
PROTEGE INTIMA اولین سیستم برای تغییر شکل غیرتهاجمی و بدون عمل جراحی ناحیه واژینال و بهبود رضایت جنسی است. این سیستم برای واژن های کشیده شده و تغییر شکل یافته پس از عمل زایمان و یا تغییر ظاهر آن بسیار مناسب می باشد. PROTEGE INTIMA ابزاری ایمن و کارامد است و نتایج قابل توجهی را در زمینه تغییرشکل غیرتهاجمی و بدون عمل لابیا ارائه کرده است. کاربرد این دستگاه موجب بهبود ظاهری واژن شده و لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد.
این دستگاه قادر به رساندن دمای پوست به 40 تا 42 درجه سانتی گراد است که برای بیمار حسی مطلوب و خوشایند را ایجاد می کند. همچنین هر جلسه درمانی حدود 12 دقیقه به طول می انجامد.intimaEFC ELITE intima

PROTEGE INTIMA در هسته خود دارای یک سیستم باز مهندسی شده ی EFC Elite است. این سیستم مجموعه ای از عناصر ایمنی نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. گرمادهی کنترل شده و دقیق در درمان های زیبایی بسیار حائز اهمیت است. EFC Elite به پزشکان امکان استفاده از انرژی های بالا را بدون اختلال در آرامش بیماران می دهد.
نتیجه حاصل، گرمادهی یکنواخت بافت هدف و عدم وقوع جرقه در حین انتقال بیشینه توان است. هندپیس درخشان و مانیتورینگ دوگانه الکترود زمین ، به عملکرد ایمن این دستگاه مدرن کمک کرده است.

انرژی بیشتر، زمان کمتر

intima

EFC Elite پیک های انرژی را به طور خودکار کنترل و از بین می برد. این فرآیند با عنوان تشکیل انرژی طیف مربعی (Square Spectrum Energy Profiling) شناخته می شود.
PROTEGE INTIMA در مقایسه با دستگاه های دیگر، پیشرفتی عظیم در فناوری به حساب می آید. خروجی تنظیم شده خودکار آن موجب عدم بروز موارد پیش بینی نشده درطی درمان می گردد. PROTEGE INTIMA یعنی افزایش ایمنی و اطمینان در انتقال گرمای بهینه به پوست بیمار.

protege

انرژی گرمایی متمرکز شده، فیبرهای کلاژن را از هم گسیخته می سازد. گرما ساختار پیچه سه گانه کلاژن را تحت تاثیر قرار داده و فرآیند از هم گسیختگی را آغاز می کند. در مرحله بعد فرآیند التیام طبیعی بدن، فیبروپلاست ها را به تولید فیبرهای کلاژن جدید تحریک می کند.

protegeتست کلینیکیintima          intima

              80% افراد تحت آزمون بهبود ظاهر                     60% افراد تحت تست بهبود لذت

              را به طور قابل توجهی متوسط و عالی                     جنسی را به طور قابل توجهی

                             اظهار داشتند.                                       متوسط و عالی اظهار داشتند.
منبع: Zuzana Fucikova M.D. : High Frequency Treatment for Non-Invasive Non-Surgical Labia Remodeling